درباره ما

 

 

با سلام به هموطنان عزیز داخل و خارج از کشور

 به ملودیکا خوش آمدید.

امیدوارم لحظات خوب و خوشی را در سایت سپری کنید.

تیم ملودیکا تمام سعی و تلاش خود را کرده است تا  رسانه ای کامل و با کیفیت بالا که در شان ایرنیان عزیز باشدراه اندازی کند.مدیریت بهترموزیک تا حد امکان تمامی آثار هنری اجرا شده توسط خوانندگان داخل سایت که شامل آلبوم های رسمی و غیر رسمی و تک آهنگ همراه با کاورهای اختصاصی میشود را در سایت قرار داده است که تا حد امکان نیازهای کاربران را در زمینه خواننده های مورد علاقه ی خود برطرف کند.

هدف اصلی سایت: ملودیکا برای هموطنانی که توان خرید آلبوم اورجینال را ندارند و یا هم وطنانی که خرید آلبوم های اورجینال برای آن ها امکان پذیر نمی باشد (مانند هموطنان خارج از کشور و یا مناطق دور دست کشور که به فروشگاه های خرید آلبوم های اورجینال دسترسی ندارند) و یا هموطنانی که به علت مشغله کاری فرصت کافی برای خرید آلبوم های اورجینال رو ندارند این فرصت را به آن ها میدهد که آلبوم های اورجینال خواننده های محبوب خود را با بالاترین کیفیت ممکن و بدون خرید وی آی پی و یا اکانت با لینک دانلود مستقیم تهیه کنند.

لذا از شما عزیزان خواهشمندیم اگر به فروشگاه های  معتبر سراسر کشور دسترسی دارید برای حمایت از خواننده ی محبوب خود و برای حفظ حقوق ناشرین آلبوم های مورد نظر خود را به صورت اورجینال خریداری کنید.

امیدواریم ملودیکا را لایق خدمت به خود بدانید.

هدف کلی سایت: ترویج هنر موسیقی ایرانی به تمامی کشورها و کمک به پیشرفت موسیقی جوانان ایرانی و ارائه بهترین خدمات به هموطنان.

کامل ترین آرشیو خوانندگان

هر یک از هنرمندان موسیقی در ملودیکا صفحه اختصاصی دارند که این صفحه (بیوگرافی خواننده – آلبوم های رسمی – آلبوم های غیر رسمی – کاورهای اختصاصی آلبوم ها – اطلاعات مربوط به آلبوم ها و تک آهنگ ها) را شامل می شود.

در ملودیکا کاربران با مراجعه به صفحه اختصاصی خواننده ها میتوانند از قدیم تا جدید آلبوم ها و تک آهنگ های اجرا شده توسط خواننده ی محبوب خود را با بالاترین کیفیت ممکن دانلود کنند که شامل تمامی آلبوم های رسمی و غیر رسمی و تمام تک آهنگ اجرا شده می شود.

– نکته: آلبوم ها و یا تک آهنگ هایی که کاور اختصاصی ندارند تصویر شخص خواننده روی موزیک قرار می گیرد

کیفتی فراتر از حد انتظار

تمامی آلبوم ها وتک آهنگ های موجود در سایت با کیفیت ۳۲۰ اورجینال قرار دارند که بالاترین حد کیفیت موزیک محسوب میشود.
برخی از تک آهنگ های موجود در وب سایت زمان زیادی را به خود اختصاص داده اند از جمله (کاور گذاری ها- تنظیم کردن موزیک -نویز گیری موزیک-گرفتن خش صدا- تقویت موزیک) تا موزیک ها به بالاترین حد کیفیت برسند.

تمامی دیسک ها به صورت اورجینال از فروشگاه معتبر کشور تهیه شده با به روزترین برنامه های ریپ خروجی گرفته شدند و کاورهای آلبوم اکثرا با اسکن قوی بر روی سایت قرار داده شدن.

در خواست رایگان موزیک های بیکلام و وکال

کابران عزیز میتوانند با ارتباط در بخش مدیریت وب سایت از مدیریت تقاضای موزیک های بیکلام از خواننده ی مورد نظر و وکال های کمیاب را داشته باشند.